درباره ما

داستان زندگی ما

داستان کندل

با کندل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در دستان شماست

از حدود ۱۰سال پیش که در بازارهای بین المللی تحلیل و معامله می کردیم همواره توجه ویژه ای به بازار ایران داشتیم. به این فکر افتادیم که دانش جهانی را در بازار ایران با ابزار مناسب ، پیاده سازی کنیم . هر چه عمیق تر شدیم ، با روش های تحلیل بیشتری آشنا شدیم که در نهایت با دستی پر و فکری تحلیل گر ، به بازار بورس قدم گذاشتیم .
آنچه شما به ما منتقل کردید ابعاد گسترده اطلاعات در حوزه تحلیل بالاخص تحلیل تکنیکال ، محدودیت زمان برای تحلیل ، عدم شناخت از همه ابعاد بازار سرمایه و الزام به استفاده از نرم افزاهای مختلف و پیچیده برای دستیابی به بهترین نتیجه بود . لذا برآن شدیم تا حداکثر توان خود را به تامین خواسته های شما در کوتاه ترین زمان ممکن و در دسترس ترین ابزار موجود یعنی موبایلتان اختصاص دهیم .
ماموریت ما ایجاد امکان استفاده از ابزارهای تحلیلی پیشرفته بازار سرمایه برای همگان است تا بتوانیم گامی هر چند کوچک اما موثر و پربازده در راستای توانمندسازی همه سطوح سرمایه گذاران بالاخص سرمایه گذاران خرد برداریم . در این مسیر از هر فرصتی برای آموزش و ایجاد عمق اطلاعات تخصصی نیز استفاده خواهیم کرد .
گروه کندل با داشتن نیروهای جوان و با استعداد بخصوص در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، سعی می کند خود را منحصر به فرد و خلاق نگه دارد و از تمام ابزارهای جدید در راستای بهبود عملکرد کندل و دستیابی شما به اهدافتان استفاده کند . با کندل پرتفویی پر سود بسازید .

با کندل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در دستان شماست
بهترین و کاربردی ترین برنامه موبایلی در خدمت شماست...
دانلود اپ

بهترین و کاربردی ترین برنامه موبایلی در خدمت شماست...

پانیذ کدخدا کاظمی UI/UX Designer

آرام و متین ، نمونه بارز شونده موثر ، عکاس حرفه ای ، مرتب و پایبند به برنامه ها ، خلاق و پیشرو در یادگیری

متخصص فتوشاپ ، AI ، Corel ، Ae ، راینو ، کیشات ، XD

امید کدخدا کاظمی Mobile Developer

جوان هنری ، خلاق ، باهوش ، عاشق موسیقی ،  سخت کوش چون تحصیلات دانشگاهیش عمرانه ولی کارش اینه ، ریز بین

و یک دهه هشتادی متفاوت

متخصص در تولید و توسعه اپلیکیشن موبایل بخصوص کراس پلتفرم ها و زبان های دارت و کاتلین

الیاس نجیب زاده Backend Developer

فوق العاده باهوش ، مستعد و خودجوش در یادگیری ، مسر در پیدا کردن راه حل ، بدون رسیدن به جواب دست از کار بر نمی داره حتی اگر مجبور باشه ۲۴ ساعته کار کنه . علی رغم تجربه کاری کم می شه ازش به عنوان یک متخصص واقعی یاد کرد

متخصص در Python ، Django ، Golang و پلتفرم های هوش مصنوعی و Deep learning